Roparju bencinskega servisa odrejen pripor
Celje – V torek, 27. aprila, so policisti v Celju na Mariborski ulici obravnavali rop bencinskega servisa.
Celje – V torek, 27. aprila, so policisti v Celju na Mariborski ulici obravnavali rop bencinskega servisa.
Šoštanj – Včeraj, nekaj čez 16. uro, je v Gaberkah pri Šoštanju, zaradi vožnje z neprilagojeno hitrostjo in vožnje pod vplivom alkohola padel mladoletni motorist, ki se je pri padcu hudo poškodoval.
Slovenske Konjice – Sinoči je policiste občan obvestil, da je v Lipoglavu, na območju Policijske postaje Slovenske Konjice, opazil medveda.
Na predvečer praznika dela bomo zaradi epidemije še drugo leto zapored ostali brez kurjenja kresov in s tem povezanih sindikalnih slovesnosti in druženj, kar sicer predstavlja dolgoletno tradicijo po vsej Sloveniji.
Slovenj Gradec, Ljubljana – Pogrešano 36 letno Urško Saletinger iz Slovenj Gradca, s stalnim bivališčem v Ljubljani je danes iskalo 14 gorskih reševalcev Društva GRS Jezersko, gorska policijska enota s policijskim helikopterjem in policijskimi droni.
Šempeter – Policista Policijske postaje za izravnavalne ukrepe Celje sta danes ponoči ob 00.10 uri na avtocesti A1, izvoz Šempeter, ustavila in kontrolirala državljanko Romunije, ki je v osebnem avtomobilu Škoda Octavia prevažala kar 11 mladoletnih državljanov Egipta.
Graška gora – V soboto, 1. maja, ko je mednarodni praznik dela, se bodo ob 11. uri na športnem igrišču na Graški Gori srečali župani treh občin: Peter Dermol, župan Mestne občine Velenje, Tilen Klugler, župan Mestne občine Slovenj Gradec in Bojan Borovnik, župan Občine Mislinja.
Velenje – V soboto, 1. maja, bo ob 6. uri zjutraj zadonela koračnica Pihalnega orkestra Premogovnika Velenje na Titovem trgu, kasneje pa po vseh obronkih Velenja in okolice.
Šoštanj – Sobotne očiščevalne akcije v občini Šoštanj se je udeležilo rekordno število udeležencev, blizu 500. Pobrali so 13,4 tone smeti.
Cepilni centri bodo v prihodnjih dneh, ko bo v Sloveniji predvidoma na voljo okoli 120.000 odmerkov cepiva proti covidu-19, stopnjevali cepljenje, pri tem jim bodo po potrebi pomagali pripadniki Slovenske vojske in Civilne zaščite, je napovedal minister Janez Poklukar.
-6 °C
Delno oblačno
torek
Delno oblačno
sreda
Delno oblačno
četrtek
Delno oblačno