
Podarjena hrana namesto na krožniku končala v zabojniku
Prejšnji teden smo v uredništvo prejeli fotografijo odvržene hrane, ki jo delijo RK in Karitas socialno ogroženim posameznikom in družinam.
Prejšnji teden smo v uredništvo prejeli fotografijo odvržene hrane, ki jo delijo RK in Karitas socialno ogroženim posameznikom in družinam.
Z objavo voznih redov avtobusov potniki, ki potujejo iz Šoštanja, nimajo sreče.
Na spletni strani ministrstva za izobraževanje, znanost in šport je objavljen razpis za vpis v srednje šole za šolsko leto 2019/2020. Na šolah Šolskega centra Velenje so zanj predvideli 632 mest v 23 srednješolskih programih za novince in 140 prostih mest v 5 programih poklicno tehniškega izobraževanja, kar je toliko kot za tekoče šolsko leto.
Zaposleni lahko odslej na svojih mobilnikih preverjajo, ali jim delodajalec plačuje prispevke za socialno varnost.
Termoelektrarna Šoštanj (TEŠ) je 11. januarja letos ponovno podražila dobavo toplotne energije Komunalnemu podjetju Velenje.
Velenje – V Premogovniku Velenje od danes do petka poteka srečanje projektnih skupin MapROC (Spremljanje, ocenjevanje, preprečevanje in omejevanje stebrnih udarov in izbruhov plina v premogovnikih) in PICTO (Zmanjšanje tveganj delovnega okolja na odkopih v rudnikih premoga). Gre za projekta, sofinancirana s strani Evropske unije.
V Mestni blagajni,s katero je Mestna občina Velenje svojim občanom omogočila plačilo položnic brez provizije med prvimi v Sloveniji, so ti v devetih letih poravnali preko 2 milijona položnic, samo v lanskem letu 280.000. Mestna blagajna bo delovala tudi letos in prihodnje leto.
Načrtovanje prihodnosti in izbira nadaljnjega študija je pomembna odločitev.
Slovenijo bo danes pobelila nova snežna pošiljka.
V petek je direktor Termoelektrarne Šoštanj napovedal, da od marca dalje te funkcije ne želi več opravljati kot vzrok za to odločitev pa navedel osebne razloge.
Bolnišnica Topolšica letos praznuje 100-letnico delovanja.
Šoštanj, Ljubljana – Termoelektrarna Šoštanj zaradi odkritih napak pri zamenjavi cevi v šestem bloku zahteva od družbe General Electric iz naslova skrite napake 250 tisoč evrov.
23 °C
Deževno
četrtek
Deževno
petek
Deževno
sobota
Deževno