
Gremo na Kočevsko
Šmartno ob Paki – Zadnjo soboto v avgustu običajno pripravi Turistično društvo Šmartno ob Paki izlet z vlakom.
Šmartno ob Paki – Zadnjo soboto v avgustu običajno pripravi Turistično društvo Šmartno ob Paki izlet z vlakom.
Prvotni namen ustanovitve multimedijskega centra je bil omogočiti dostop do računalnikov in svetovnega spleta čim širšemu krogu uporabnikov, poslanstvo pa je bilo tudi multimedijska podpora kulturnoumetniškim produktom in avtorjem v mestni občini Velenje in širše.
Šoštanj, 5. avgusta – V Šoštanju kljub visokim temperaturam, ki jih je prineslo letošnje poletje, ne sedijo v senci, ampak delajo.
Topolšica, 4. avgusta – V torek so Bolnišnico Topolšica obiskali predstavniki Zavoda za zdravstveno zavarovanje Hercegovsko – neretvanjske županije iz Bosne in Hercegovine.
Velenje, Toplovodno omrežje Šaleške doline je dobro vzdrževano, vse kar je mogoče popravijo med letom, enkrat letno pa se odločijo za zaustavitev sistema.
Velenje – Vsako prvo soboto v mesecu Mestna občina Velenje in Turistična zveza Velenje poskrbita, da je dogajanje na kmečki tržnici v središču mesta še bolj pestro.
ŠOŠTANJ – Čeprav gre za državno cesto, bo Občina Šoštanj v želji, da se usad na ovinku pri Termoelektrarni končno odpravi, sofinancirala dela, ki so za to potrebna.
Velenje – Mestna občina Velenje je že leta 2005 sprejela sklep o odprodaji graščine Turn v Hrastovcu.
Velenje – V času, ko je Šaleška dolina najbolj izpraznjena, Komunalno podjetje velenje opravi redni letni remont na sistemu daljinskega ogrevanja.
2 °C
Delno oblačno
petek
Delno oblačno
sobota
Deževno
nedelja
Delno oblačno