
Vzdrževanje zelenih površin v Šoštanju
V Občini Šoštanj bodo za javno snago, urejanje zelenic, vzdrževanje drevja in živih mej ter vzdrževanje cvetličnih loncev in dreves v mestu Šoštanj in delu okolice mesta, letos namenili 40.000 evrov.
V Občini Šoštanj bodo za javno snago, urejanje zelenic, vzdrževanje drevja in živih mej ter vzdrževanje cvetličnih loncev in dreves v mestu Šoštanj in delu okolice mesta, letos namenili 40.000 evrov.
Velenje – Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu Mestne občine Velenje in Šolski center Velenje (v okviru projekta Dijaki dijakom za varno mobilnost v srednjih šolah) bosta jutri, v sredo, 25. aprila, pripravila Tehnični dan za voznike enoslednih vozil za ozaveščanje večje varnosti v prometu.
V Mestni občini Velenje so konec tedna zaključili s tradicionalnimi spomladanskimi očiščevalnimi akcijami, ki so potekale vse od 23. marca.
Očiščevalne akcije, ki je v soboto potekala v vseh devetih krajevnih skupnostih občine Šoštanj, se je udeležilo blizi 400 občanov.
Velenje – Jutri, v torek popoldan, bo živahno na Titovem trgu.
Nacionalni inštitut za javno zdravje je predstavil raziskavo Zdravje v občini.
Tudi v zaselku Hrastovec v Mestni občini Velenje ohranjajo tradicijo postavljanja mlaja.
Tako kot v nekaj zadnjih letih bodo v občini Šmartno ob Paki zaznamovali dan boja proti okupatorju, 27. april, praznik dela, 1. maj ter dan zmage nad fašizmom, 9. maj s skupno prireditvijo.
Preklicano je iskanje mladoletnih Hane Karol in Aleksandra Nezirovića.
16 °C
Oblačno
sreda
Delno oblačno
četrtek
Deževno
petek
Deževno