
V Zavodnjah so se veselili
Ob občinskih praznikih smo že od nekdaj vanjeni rezanja trakov in številnih otvoritev.
Ob občinskih praznikih smo že od nekdaj vanjeni rezanja trakov in številnih otvoritev.
Od 2. do 8. oktobra bo v sloveniji potekal Teden otroka, ki ga pripravlja republiška zveza društev prijateljev mladine.
V nedeljo, 1. oktobra bo živahno na Rečici ob Savinji, kjer pripravlja tamkajšnje turistično društvo tradicionalen Lenartov sejem.
Jutri (sobota, 30. septembra) ob 9. 30 se bo ob Velenjskem jezeru začel 2. Skazin dobrodelni tek Otrok otroku.
Velenje – V dveh letih delovanja je Podjetniški center Standard, ki je del SAŠA inkubatorja, pomagal pri zagonu 27 podjetjem, ta pa so v tem času ustvarila 33 novih delovnih mest.
V Premogovniku Velenje proizvodnja kljub zahtevnim pogojem poteka skladno z letnim načrtom.
Včeraj (sreda, 27. septembra) se je iztekel rok za odpiranje ponudb za nakup nekdanje tekstilne tovarne Polzela.
Po zagotovilih vodstva poslovne enote Energetika Komunalnega podjetja Velenje so začeli letošnjo ogrevalno sezono pred 14 dnevi.
Ob dogodkih v okviru občinskega praznika občine Nazarje so predali namenu dve koristni pridobitvi: odprli so pisarno za brezplačno energetsko svetovanje v Zgornji Savinjski dolini (v zgradbi kulturnega doma) ter na parkirišču ob gradu Vrbovec polnilno mesto s priključkom za električna in hibridna vozila.
To soboto bo ob Velenjskem jezeru, v bližini kinološkega društva, potekalo vseslovensko tekmovanje v vodnih raketah.
V Šoštanju bodo v petek, 29. septembra, na predvečer praznika občine, na svečani seji Sveta v kulturnem domu, podelili letošnja najvišja občinska priznanja.
Ob otvoritvi poletne sezone na začetku julija, ko so novi lastniki odprli prenovljen hotel in predstavili ambiciozno strategijo, je iz vsega vel optimizem.
4 °C
Oblačno
torek
Deževno
sreda
Deževno
četrtek
Deževno