
Knjižnice prosijo, da upoštevate navodila
Velenje, Šoštanj, Šmartno ob Paki – Jutri, v torek, 5. maja bodo začele obratovati tudi knjižnice v Šaleški dolini.
Velenje, Šoštanj, Šmartno ob Paki – Jutri, v torek, 5. maja bodo začele obratovati tudi knjižnice v Šaleški dolini.
Zaradi suše je bila po Sloveniji 20. marca razglašena velika požarna ogroženost naravnega okolja.
V nedeljo smo v Sloveniji testirali 616 oseb.
Šaleška dolina – Gasilci, ki delujejo pod okriljem Gasilske zveze Šaleške doline, se ob mednarodnem dnevu gasilcev (ob godu njihovega zavetnika sv.
Velenje – Verjetno ste si že zelo želeli obiskati kakšen kulturni hram.
Velenje – Večina zaposlenih velenjske občinske uprave se je danes vrnila na svoja delovna mesta, ki so jih tistim, ki sprejemajo stranke, prilagodili, oziroma uredili posebne pisarne za njihov sprejem.
Velenje – Skladno z vladno uredbo so lahko gostinski danes že odprli svoje vrtove.
Današnji dan prinaša nekatere sprostitve na področju omejitev, ki so bile sprejete zaradi epidemije koronavirusa.
Sobota je prvi dan po 4. marcu, ko na testiranjih niso potrdili nobene nove okužbe.
Velenje – Premogovnik Velenje sodi med gospodarske družbe, ki so ključnega pomena za delovanje države, zato so tudi v teh zahtevnih časih svojo dejavnost organizirali tako, da zagotavljajo nemoteno proizvodnjo premoga, ob tem pa upoštevajo uredbe in priporočila vseh pristojnih institucij za zmanjševanje hitrosti širjenja novega koronavirusa.
Velenje – Vreme se je danes poigralo marsikje z nenadnimi nalivi in točo.
16 °C
Deževno
sobota
Deževno
nedelja
Delno oblačno
ponedeljek
Delno oblačno