
Vlom v hišo in drogerijo
Šoštanj, Velenje – V Ravnah pri Šoštanju so policisti obravnavali vlom v stanovanjsko hišo.
Šoštanj, Velenje – V Ravnah pri Šoštanju so policisti obravnavali vlom v stanovanjsko hišo.
V sredo so v Sloveniji opravili 5.637 PCR-testov.
Celje – Skupina staršev s Celjskega je na ustavno sodišče vložila pobudo za začetek postopka za oceno ustavnosti oz.
Velenje, Ljubljana – Premogovnik Velenje že vrsto let uspešno sodeluje s Fakulteto za strojništvo v Ljubljani.
Pravoslavni kristjani, ki se ravnajo po julijanskem koledarju, so opolnoči dočakali prihod novega leta.
Vlada je danes sklenila, da se s 17. januarjem podaljša razglasitev epidemije za 60 dni, so sporočili po seji.
Velenje – V Mestni občini Velenje so zadnji dve leti postavili tudi pet števcev kolesarjev.
Velenje – Nekateri si odlaganje odpadkov, kljub vsem obvestilom in dolgoletnemu obveščanju, še vedno predstavljajo po svoje in s tem obremenjujejo okolje in druge službe ter na koncu občane, ki takšno neodgovornost posameznikov plačujejo.
V Sloveniji so v torek opravili 11.943 PCR in hitrih testov in potrdili 2092 okužb z novim koronavirusom, je objavila vlada.
Začel se je najbolj vpliven dogodek v svetu potrošniške elektronike, sejem CES, kjer bodo proizvajalci do 14. januarja predstavljali svoje najmodernejše tehnologije.
Velenje – Mestna občina Velenje je pridobila uporabno dovoljenje za prireditveni prostor in oder, za katerega so pridobili več kot 70 odstotkov nepovratnih sredstev.
Po načrtu cepljenja bodo v prihodnjem mesecu cepljeni starejši od 80, nato starejši od 70 let.
31 °C
Delno oblačno
ponedeljek
Delno oblačno
torek
Delno oblačno
sreda
Deževno