Vsakdo lahko pomaga in reši marsikatero življenje
Mesec prve pomoči obeležujemo vsako drugo soboto v septembru.
Mesec prve pomoči obeležujemo vsako drugo soboto v septembru.
Po podatkih Statističnega urada Republike Slovenije je bilo 12 odstotkov vseh z avtomobilom opravljenih poti v letu 2017 krajših od enega kilometra, 30 odstotkov krajših od dveh in pol kilometrov in kar 45 odstotkov krajših od pet kilometrov.
Zaradi rekonstrukcije avtobusnih postajališč in nadstreškov bo od ponedeljka, 19. septembra, do predvidoma 30. novembra prihajalo do začasnih delnih zapor Jenkove ceste, Tomšičeve ceste, ceste Gorica–Bevče, Ceste v Stari trg, Konovske in Škalske ceste, Ceste na Selo in avtobusnega obračališča Gorica.
V četrtek je v Vili Bianca potekalo tekmovanje savinjsko zasavske regije gazela, ki izpostavlja najhitreje rastoča in poslovno stabilna podjetja v Sloveniji.
Šoštanj – Tudi letos pripravlja Občina Šoštanj tradicionalni Šmihelov sejem, ki bo v soboto, 24. septembra, od 9. do 13. ure na Trgu svobode v Šoštanju.
Udarnik MC Velenje na območju Mestne občine Velenje ponuja brezplačno pomoč ranljivim skupinam ljudi.
Ljubno ob Savinji, 2. septembra – Na moč slovesno je bilo v začetku novega šolskega leta na Osnovni šoli Ljubno ob Savinji ter v tamkajšnjem kongresnem centru KLS. Pod pokroviteljstvom predsednika države Boruta Pahorja so predali namenu prvo pametno podeželsko učilnico.
Evropski teden mobilnosti, v katerem tudi letos sodeluje Mestna občina Velenje se bliža.
Sobotni koncert Magnifica je zaradi bolezni prestavljen.
Predsednik vlade Robert Golob je v sklopu obiska v Velenju skupaj z ministrom za infrastrukturo Bojanom Kumrom obiskal Premogovnik Velenje.
8 °C
Delno oblačno
ponedeljek
Delno oblačno
torek
Deževno
sreda
Deževno