
Aktivnosti za izboljšanje prometne varnosti
Na območju Policijske uprave Celje letos beležijo izjemno poslabšanje prometne varnosti.
Na območju Policijske uprave Celje letos beležijo izjemno poslabšanje prometne varnosti.
Tudi v šolskem letu 2018/2019 so osnovnošolci v Šaleški dolini pridno brali, kar je dokaz več, da je knjiga mladim še vedno blizu.
Velenje – Kar hitro se približujejo počitnice in starši marsikje z zaskrbljenostjo pogledujejo, kaka poiskati ustrezno varstvo za svoje nadobudneže.
Velenje – Glede na to, da se je v Mestni občini Velenje povečalo število učencev, ki so upravičeni do šolskih prevozov, so svetniki dopolnili koncesijsko pogodbo , ki so jo sprejeli leta 2012. Potrdili so dodatni dve novi progi in sicer Bevče–Lipje–Zgornji Šalek in Plešivec–Grabner–Avbreht–Graška Gora.
Velenje – Predsednik Sosveta za izboljšanej varnosti občanov mestne občine Velenje mag.
Mozirje – Na Upravni enoti Mozirje ugotavljajo, da se letos izteče veljavnost več kot 1200 osebnim izkaznicam občanov ter 237 potnim listom v sedmih občinah Zgornje Savinjske doline.
Zgornja Savinjska dolina – Na Območni enoti Zavoda RS za gozdove Nazarje se za zdaj ne srečujejo z večjimi težavami, ki bi jih povzročale divje živali.
Velenje – V okviru ukrepov za racionalizacijo poslovanja načrtuje Pošta Slovenije nekatere aktivnosti tudi v Velenju.
Šmartno ob Paki – Prometne zagate skozi središče Šmartnega ob Paki bi – po mnenju nekaterih občanov – lahko rešili z pred leti načrtovano obvoznico.
Velenje – Jutrišnji dan bo na Titovem trgu spet razgiban, saj se obetajo številni zanimivi dogodki.
S plastiko je vse večji križ, saj so jo odkrili ne le v morju in v mnogih večjih živalih po svetu, ampak sedaj tudi v komarjih.
Pumptrack poligon bo od 20. do 31. maja 2019 zaradi vzdrževalnih del zaprt.Upravljalec
20 °C
Delno oblačno
ponedeljek
Delno oblačno
torek
Delno oblačno
sreda
Delno oblačno