
Promenada okusov jutri na Cankarjevi
Jutri, v petek, bo med 10. in 19. uro na Cankarjevi ulici potekala Promenada okusov, ki bo tokrat potekala brez prodaje kuponov.
Jutri, v petek, bo med 10. in 19. uro na Cankarjevi ulici potekala Promenada okusov, ki bo tokrat potekala brez prodaje kuponov.
Komunalno podjetje Velenje je letošnji redni remont sistema daljinskega ogrevanja začelo terminsko in organizacijsko enako kot lansko leto, kar pomeni, da niso določili vnaprej znanega datuma za izvedbo vseh del in da bo dobava toplote prekinjena le občasno, na posameznih oskrbovalnih območjih.
Mozirski policisti so v sodelovanju s policisti vodniki službenih psov, minuli konec tedna na območju Mozirja opravili hišno preiskavo pri 65-letnemu občanu.
Velenje – Mestna občina Velenje bo v sodelovanju z Zvezo veteranov vojne za Slovenijo, Združenjem Sever in Zvezo slovenskih častnikov Slovenije v soboto, 12. junija, med 11. in 17. uro na Visti, novem prireditvenem prostoru ob Velenjskem jezeru, organizirala vseslovensko srečanje veteranov vojne za Slovenijo 1991 in častnikov ob 30-letnici samostojnosti Slovenije.
Velenje – Še dobro, da imajo gasilci kar dva svetovna praznika.
Velenje – Geodeti Komunalnega podjetja Velenje so na pokopališču Škale izmerili in zakoličili prostor, ki bo namenjen razširitvi pokopališča.
Šaleška dolina – Največji kolesarski dogodek pri nas Dirka po Sloveniji že dviguje temperaturo tekmovalcem in navijačem.
Velenje – V soboto, 19. junija, ob 18. uri bodo v Velenju s slavnostnim koncertom odprli Visto – park z razgledom ob velenjskem jezeru.
Zaradi obilnega deževja v preteklih dneh je voda tudi v Mestni občini Velenje povzročila kar nekaj nevšečnosti.
Velenje – Mestna občina Velenje je sklenila prenovo objekta Stari trg 11. Gre za 140 let staro stavbo, ki so jo zaradi dotrajanosti povsem porušili, na njenem mestu pa zgradili novo v soglasju s spomeniškim varstvom.
Policisti Postaje prometne policije Celje so v petek zjutraj pri meritvah hitrosti v naselju Velika Pirešica zaznali kršitev prekoračene hitrosti vožnje voznika osebnega avtomobila, sicer voznika začetnika, ki je v naselju vozil 88 km/h, ob upoštevanju varnostne razlike 83 km/h. Predpisana globa je 1.000 € in 9 kazenskih točk.
7 °C
Jasno
ponedeljek
Delno oblačno
torek
Deževno
sreda
Deževno