Ose vpisale nove točke

Slovenj Gradec – Malo lažje, kot so morda pričakovali, so velenjski rokometaši na današnji tekmi 16. kroga lige NLB v gosteh premagali Slovenj Gradec 2011 s 33:29 (15:12). Po dokaj izenačenem prvem polčasu, so velenjske ose domačinom ušle že na začetku drugega polčasa, ko so si priigrale sedem golov prednosti (21:14), prednost pa nato z manjšimi padci in vzponi nadzorovale do konca tekme. Velenjčani so si verjetno prihranili precej moči za prvo tekmo osmine finala evropskega pokala proti Borcu iz Banjaluke, ki bo v nedeljo v Rdeči dvorani. Pri velenjski ekipi je bil na današnji tekmi najbolj učinkovit Aleks Kavčič z osmimi goli, pri zasedbi iz Slovenj Gradca je enega manj dosegel Nemanja Živković. Velenjčani so se po zmagi znova povzpeli na drugo mesto, ob tekmi manj imajo zdaj točko prednosti pred tretjeuvrščenimi Trebanjci, Korošci pa kljub porazu ostajajo v zgornji polovici razpredelnice. Ose bodo v prihodnjem krogu gostila Urbanscape Loko.

Slovenj Gradec – Malo lažje, kot so morda pričakovali, so velenjski rokometaši na današnji tekmi 16. kroga lige NLB v gosteh premagali Slovenj Gradec 2011 s 33:29 (15:12).